خرید بازی کامپیوتر شش تن چربي فاسد در همبرگرسازي اهواز

مديركل دامپزشكي خوزستان از كشف بيش از شش تن چربي غيرقابل مصرف از يكي از كارخانه‌هاي همبرگرسازي اهواز خبر داد.

به گزارش رجا نيوز، محمدرضا حزبئي اظهار داشت: به دنبال بازرسي‌هاي انجام گرفته از مراكز توليد، توزيع، نگهداري و عرضه فرآورده‌هاي خام دامي و با توجه به گزارشات مردمي بازرسان بهداشتي، شبكه دامپزشكي شهرستان اهواز موفق به كشف شش تن چربي مزانتر و سنگدان كپك زده مرغ غيرقابل مصرف از يكي از شركت‌هاي توليد همبرگر در اهواز شدند.

به گفته وي، با همكاري نيروي انتظامي نسبت به ضبط اين مواد اقدام شد.

حزبئي با اشاره به بيش از 72 هزار بازديد از مراكز توليد، توزيع، نگهداري و عرضه فرآورده‌هاي دامي در شش ماهه اول سال‌جاري افزود: بيش از 2 هزار و 600 تن از محموله‌هاي فرآوري شده آبزيان در استان كنترل شده كه 200 تن از آن به دليل مشكوك بودن ضبط شده است.

وي افزود: در كشتارگاه‌هاي دام استان نيز از بيش از 267 هزار راس گوسفند و بز كشتار شده، 556 لاشه و از حدود 51 هزار راس گاو، گوساله و گاوميش كشتار شده، 400 لاشه به دليل بيماري و غيرقابل مصرف بودن ضبط و معدوم شده است.

مديركل دامپزشكي استان خوزستان تصريح كرد: ضبط فرآورده‌هاي خام دامي در مراكز توليد و نگهداري صرفا به معناي قاچاق و غيرقابل مصرف بودن فرآورده نيست و ممكن است نگهداري نادرست در سردخانه‌ها و عدم دقت كافي در نگهداري در محيط سبب خرابي فرآورده شده باشد كه بازرسان بهداشتي دامپزشكي پس از بررسي‌ فرآورده‌ها و اثبات غيرقابل مصرف بودن آنها نسبت به معدوم كردن اقدام مي‌كنند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید