خرید بازی کامپیوتر فشردگي لیگ به نفع فوتبال است

سرمربي تيم فولاد خوزستان گفت: فشردگي مسابقات ليگ برتر باشگاه‌هاي كشور در دراز مدت به نفع فوتبال كشور است و تيم‌ها بايد براي پيشرفت اين شرايط سخت را تحمل كنند.

مجيد جلالي در گفت و گو با ايسنا با بيان اين مطلب اظهار كرد: براي رسيدن به يك فوتبال حرفه‌اي بايد شرايط سختي را پشت سر بگذاريم. فشردگي رقابت‌هاي ليگ برتر اگر چه مشكلاتي را براي برخي تيم‌ها به همراه دارد اما آمادگي و انگيزه تيم‌ها را نيز بالاتر مي‌برد.

وي افزود: برخي از تيم‌هاي ليگ برتري تمرينات خود را ديرتر از سايرين آغاز كردند و در دوره‌هاي آماده‌كردن بازيكنان خود با مشكل روبرو هستند.

وي ادامه داد: ‌زمان اندكي كه براي برگزاري مسابقات تيم‌ها از سوي فدراسيون فوتبال تعيين شده است موجب مي شود هم بازيكنان آمادگي بدني خود را حفظ كنند و هم مربيان را وادار مي‌سازد كه يك رويكرد جدي به تمرينات علمي و موضوعات تغذيه، آمادگي جسماني و طب ورزشي داشته باشند.

جلالي در خصوص شرايط روحي بازيكنان فولاد تا قبل از ديدار با مس كرمان عنوان در هفته‌هاي اخير بازيكنان ما روحيه‌ي از دست رفته را به اردوي تيم برگرداندند و توانستند با يك بازي قدرتمند مقابل پرسپوليس اين موضوع را به اثبات برسانند.
كرد:
وي درباره شناخت خود از تيم مس كرمان گفت: تيم مس از مهره‌هاي خوبي برخوردار است و ما مقابل اين تيم رقابت سختي را در پيش داريم. اميدواريم در اين ديدار بتوانيم نتيجه‌ي لازم را كسب كرده و شرايط خود را بهبود بخشيم.

سرمربي تيم فولاد خوزستان درباره جذب بازيكن خارجي و داخلي در نيم فصل عنوان كرد: در تيم ما فقط يك جاي خالي براي جذب بازيكن خارجي است و در پايان نيم فصل تنها يك بازيكن مي‌توانيم جذب كنيم. در نيم فصل دوم تنها يكي از لفته حميدي و حجت ‌زاد محمود نيز كه از ناحيه رباط صليبي دچار آسيب شده‌اند در تيم مي‌ماند و به جاي بازيكن ديگر يك بازيكن از ليگ برتر جذب مي‌كنيم. هم اكنون چند بازيكن مورد تاييد ما هستند كه در صورت تشخيص باشگاه و توافق طرفين در نيم فصل دوم تيم را همراهي مي‌كنند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید