خرید بازی کامپیوتر پيم‌وربيك: تيم كاهيل بازيكن ويژه‌ است

سرمربي استراليا بعد از پيروزي مقابل عمان تيم كاهيل بازيكن خط مياني خود را “بازيكن ويژه ” معرفي كرد.

به گزارش فارس، استراليا روز گذشته با گل دقيقه 75 تيم كاهيل توانست عمان را با نتيجه يك بر صفر شكست دهد و اولين پيروزي خود در بازي‌هاي انتخابي جام ملت‌هاي آسيا 2011 را ثبت كند تا با امتياز برابر پايين‌تر از عمان در جدول قرار بگيرد.

بعد از باخت به كويت و تساوي با اندونزي هر نتيجه اي غير از برد مي‌توانست وضعيت استراليا را در راه صعود به جام ملت‌هاي آسيا به خطر بيندازد، اما هافبك اورتون سانتر اسكات چيپرفيلد را به گل تبديل كرد و تيمش را نجات داد.

پيم‌وربيك سرمربي هلندي تيم ملي استراليا بعد از پيروزي مقابل عمان تأكيد كرد: تيم كاهيل يك بازيكن ويژه است. اين تنها چيزي است كه مي‌توانم بگويم. بعضي وقت‌ها او به چشم نمي‌آيد اما ناگهان مثل امروز گل مهمي مي‌زند. توپي را كه او گل كرد گل آساني نبود. من گل را دوباره روي پخش مجدد صحنه تلويزيوني ديدم.

وربيك كه به‌دليل محروميت بازي را از روي سكوها دنبال مي‌كرد گفت: او هوشياري خاصي روي توپ دارد و در زمان خاص خودش در موقعيت دريافت توپ قرار مي‌گيرد.

كلود روي مربي عمان هم كه اولين باخت در اين بازي‌ها را تجربه مي‌كرد عنوان كرد: خيلي مأيوس شدم، اما همه ما مي‌دانيم كه اين تيم عمان بهترين تيم در دنيا نيست. با اين حال ما روحيه فوق العاده اي داريم و افراد متعهدي هستيم.

در گروه دوم مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا 2011، كويت با يك امتياز كمتر و داشتن سه امتياز سوم است و اندونزي با دو امتياز در جاي چهارم قرار دارد.

مرحله انتخابي جام ملت‌هاي آسيا 2011 قطر در پنج گروه برگزار مي شود و دو تيم برتر هر گروه به مرحله نهايي صعود مي‌كنند. سه تيم برتر جام ملت‌هاي آسيا 2007 يعني عراق، عربستان و كره‌جنوبي، همراه با قطر ميزبان و دو قهرمان بازي‌هاي چلنج كاپ آسيا از ديگر تيم‌هاي حاضر در مرحله نهايي اين بازي‌ها هستند.

هند در سال 2008 به قهرماني چلنج كاپ رسيد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خرید